Projekty domów jednorodzinnych Warszawa, Projekty domów wielorodzinnych Warszawa, Projekty wnętrz Warszawa, Architekci Warszawa,
pw-lecznica
Kontakt e-mail
 
 

 

PROJEKTY WNĘTRZ - ATM ARCHITEKCI WARSZAWA 

Opracowujemy projekty wnętrz domów i mieszkań. Praca nad projektem wnętrza ma trzy fazy różniące się od siebie stopniem szczegółowości opracowania i może być zakończona na każdym z tych etapów.

· Koncepcja wnętrza

Jest to etap, na którym powstaje rozkład pomieszczeń. Spośród kilku możliwości, które z reguły oferuje dana przestrzeń, wybieramy układ funkcjonalny najbardziej odpowiadający Państwa potrzebom. W wyniku konsultacji powstaje rzut budowlany wybranego rozwiązania, z wymiarami ścian, na podstawie którego można zacząć prace budowlane oraz rysunek aranżacji zawierający usytuowanie ścianek, przegród, mebli i urządzeń wbudowanych. Jest to usługa dla tych z Państwa, którzy chcą samodzielnie dobrać kolorystykę, meble i wykończenie.
Chcesz wiedzieć więcej – zadaj nam pytanie


· Projekt wnętrza

Jest to pełne opracowanie pod względem koncepcyjnym i wykonawczym danego wnętrza. W oparciu o projekt prowadzone są wszelkie prace budowlane i aranżacyjne. Dokumentacja oprócz rysunków podstawowych – rzutów i przekrojów, zawiera rozwinięcia ścian, detale, które wymagają szczegółowego rozwiązania i dokładnego określenia sposobu wykonania oraz wykazy ilościowe użytych materiałów, wskazania firm i numerów katalogowych. To oferta dla tych z Państwa, którzy chcą skorzystać z naszego doświadczenia, zrealizować swoje potrzeby i oszczędzić własny czas i energię.
Chcesz wiedzieć więcej – zadaj nam pytanie


· Nadzór autorski

Nadzór autorski to szereg wizyt na budowie, mających na celu sprawdzenie zgodności realizacji z projektem. To usługa, która sprawia, że Państwa marzenia i nasz projekt nabierają realnego kształtu.

Chcesz wiedzieć więcej – zadaj nam pytanie
 
 
Strona główna  Oferta  Jak opracowujemy projekty domów jednorodzinnych?  Jak samodzielnie wybrać gotowy projekt domu jednorodzinnego?  Czy gotowe projekty domów jednorodzinnych są funkcjonalne?  Dom jednorodzinny w Brwinowie  2006 Bajana  2001 Kożuszki  2006 Zamienie  2005 Wnętrza  Dom jednorodzinny w Konstancinie  Dom jednorodzinny w Skolimowie  Dom jednorodzinny w Zalesiu Górnym  Dom jednorodzinny w Białołęce  Dom jednorodzinny w Dąbrowie Leśnej  Dom jednorodzinny w Warszawie  Dom jednorodzinny w Babicach  Dom jednorodzinny w Łomiankach  Dom jednorodzinny w Chotomowie  Dom jednorodzinny w Zalesiu Górnym (1)  Dom jednorodzinny w Dąbrowie Leśnej (1)  Dom jednorodzinny w Radości  Adaptacje Projektów Gotowych  2002 Kleszczowa  2007 kakowskiego  2007 maszynowa  2008 Orzeszkowej  1999 Mińsk  2006 Kuropatwy  1997 Gajlity  2009 Wirówka  2010 Faszcze  2004 Wnętrza  Indywidualne Projekty Domów Jednorodzinnych  Rozbudowy Domów Jednorodzinnych  Certyfikaty Energetyczne  Projekty Wnętrz  Inwentaryzacje  Konsultacje i Porady  Dla Deweloperów  Kontakt