Projekty domów jednorodzinnych Warszawa, Projekty domów wielorodzinnych Warszawa, Projekty wnętrz Warszawa, Architekci Warszawa,
pw-lecznica
Kontakt e-mail
 
 
Projekty domów jednorodzinnych

Projekty domów jednorodzinnych drewnianych
Projekty domów jednorodzinnych parterowych
Projekty domów jednorodzinnych z ogrodem

INDYWIDUALNE PROJEKTY DOMÓW JEDNORODZINNYCH

Jest to usługa przeznaczona dla osób, które pragną mieć dom o indywidualnych cechach, dostosowany do ich potrzeb funkcjonalnych i estetycznych, dla tych, którzy pragną postawić wyzwanie przed architektem. Taki projekt pozwala zrealizować Państwa marzenia i osiągnąć wszystkie założone cele. Jest linią wyznaczoną przez architekturę, ergonomię i ekonomię. To projekt, którego współautorami są nasi klienci.
· Terminy
Czas potrzebny na opracowanie projektu indywidualnego to około 3-4 miesiące. To niezbędne minimum, aby architekt i inwestor stworzyli dobrze współpracujący duet. Jednak formalności i uzgodnienia konieczne do uzyskania pozwolenia na budowę są znacznie bardziej czasochłonne i nierzadko trwają dłużej niż prace projektowe.
· Wyceny
Cena projektu indywidualnego wynosi 3-3,5% kosztów inwestycji.

ROZBUDOWY DOMÓW JEDNORODZINNYCH

Chętnie uczestniczymy w rozbudowach. Lubimy wyzwania i ograniczenia, jakie stwarzają istniejące budynki, ich architektura - nierzadko zabytkowa, czy ich konstrukcja lub lokalizacja. Rozbudowa to szczególny rodzaj projektu indywidualnego. Tu nie wszystko można zaplanować na etapie projektowania, pomimo wnikliwych oględzin, inwentaryzacji czy zdjęć.
· Terminy

W zależności od zakresu i wielkości, prace projektowe nad rozbudową trwają od 5 miesięcy.
· Wyceny
Wyceny projektów rozbudów są indywidualne. Zależą od wielkości inwestycji, stopnia skomplikowania zagadnienia i są pochodną czasu i nakładu naszej pracy.

Chcesz wiedzieć więcej – zadaj nam pytanie

CERTYFIKATY ENERGETYCZNE

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej dla domów jednorodzinnych i mieszkań. Niezbędna jest do tego dokumentacja powykonawcza domu lub mieszkania w formie graficznej i opisowej. W przypadku braku dokumentacji, wykonujemy inwentaryzację.

INWENTARYZACJE
Skopiować z dotychczasowej strony i dodać
Wykonujemy inwentaryzacje mieszkań i lokali użytkowych do celów prawnych.

KONSULTACJE I PORADY
Jeśli potrzebują Państwo porady architekta przy zakupie działki, wyborze projektu gotowego, konsultacji wnętrzarskiej itp. - zapraszamy do biura, po wcześniejszym telefonie lub e-mail

DLA DEWELOPERÓW

Mamy doświadczenie w projektowaniu inwestycji komercyjnych, przede wszystkim mieszkaniowych i przemysłowych.
Uczestniczymy w procesie inwestycyjnym od przygotowania inwestycji do oddania jej do użytkowania. Wykonujemy:
· badania pojemności inwestycji,
· raporty przedprojektowe,
· koncepcje,
· kompleksowe prowadzenie procedur administracyjno-budowlanych.

Współpracujemy z agencjami nieruchomości oraz wyspecjalizowanymi biurami projektów we wszystkich branżach. Zapraszamy do współpracy!

Projekty wnętrz

Projekty wnętrz realizacje:

Projekty wnętrz w domach jednorodzinnych

Projekty wnętrz w mieszkaniach

PROJEKTY WNĘTRZ

Opracowujemy projekty wnętrz domów i mieszkań. Praca nad projektem wnętrza ma trzy fazy różniące się od siebie stopniem szczegółowości opracowania i może być zakończona na każdym z tych etapów.
· Koncepcja wnętrza
Jest to etap, na którym powstaje rozkład pomieszczeń. Spośród kilku możliwości, które z reguły oferuje dana przestrzeń, wybieramy układ funkcjonalny najbardziej odpowiadający Państwa potrzebom. W wyniku konsultacji powstaje rzut budowlany wybranego rozwiązania, z wymiarami ścian, na podstawie którego można zacząć prace budowlane oraz rysunek aranżacji zawierający usytuowanie ścianek, przegród, mebli i urządzeń wbudowanych. Jest to usługa dla tych z Państwa, którzy chcą samodzielnie dobrać kolorystykę, meble i wykończenie.
Chcesz wiedzieć więcej – zadaj nam pytanie

· Projekt wnętrza
Jest to pełne opracowanie pod względem koncepcyjnym i wykonawczym danego wnętrza. W oparciu o projekt prowadzone są wszelkie prace budowlane i aranżacyjne. Dokumentacja oprócz rysunków podstawowych – rzutów i przekrojów, zawiera rozwinięcia ścian, detale, które wymagają szczegółowego rozwiązania i dokładnego określenia sposobu wykonania oraz wykazy ilościowe użytych materiałów, wskazania firm i numerów katalogowych. To oferta dla tych z Państwa, którzy chcą skorzystać z naszego doświadczenia, zrealizować swoje potrzeby i oszczędzić własny czas i energię.
Chcesz wiedzieć więcej – zadaj nam pytanie

· Nadzór autorski
Nadzór autorski to szereg wizyt na budowie, mających na celu sprawdzenie zgodności realizacji z projektem. To usługa, która sprawia, że Państwa marzenia i nasz projekt nabierają realnego kształtu.
Chcesz wiedzieć więcej – zadaj nam pytanieADAPTACJE PROJEKTÓW GOTOWYCH

Jest to oferta dla tych z Państwa, którzy wybrali dla siebie projekt gotowy i chcą uzyskać pozwolenie na budowę.

· Co będzie potrzebne?
Do wykonania adaptacji projektu gotowego niezbędne są:
1. Warunki zabudowy wraz z załącznikami graficznymi lub wypis i wyrys z planu miejscowego
2. Uzgodnienia i opinie wymienione w warunkach zabudowy lub wynikające z planu miejscowego (np.: wyłączenie gruntu z produkcji rolnej lub leśnej)
3. Aktualna mapa geodezyjna działki do celów projektowych – oryginał
4. Badania geologiczne gruntu
5. Projekt gotowy – 3 egzemplarze
6. Zgoda autora projektu gotowego na wprowadzenie zmian - o ile projekt ma być adaptowany z wprowadzeniem zmian.

· Co zawiera adaptacja?
W ramach adaptacji wykonujemy:
- projekt zagospodarowania terenu wraz z opisem – 3 egzemplarze
- adaptację projektu typowego w branżach architektura i konstrukcja – 3 egzemplarze

Cennik
Projekt zagospodarowania terenu oraz adaptacja bez zmian w branżach architektura i konstrukcja - 2200 zł
Projekt zagospodarowania terenu oraz adaptacja ze zmianami w branżach architektura i konstrukcja - cena zależna od zakresu zmian.

 
 
Strona główna  Oferta  Jak opracowujemy projekty domów jednorodzinnych?  Jak samodzielnie wybrać gotowy projekt domu jednorodzinnego?  Czy gotowe projekty domów jednorodzinnych są funkcjonalne?  Dom jednorodzinny w Brwinowie  2006 Bajana  2001 Kożuszki  2006 Zamienie  2005 Wnętrza  Dom jednorodzinny w Konstancinie  Dom jednorodzinny w Skolimowie  Dom jednorodzinny w Zalesiu Górnym  Dom jednorodzinny w Białołęce  Dom jednorodzinny w Dąbrowie Leśnej  Dom jednorodzinny w Warszawie  Dom jednorodzinny w Babicach  Dom jednorodzinny w Łomiankach  Dom jednorodzinny w Chotomowie  Dom jednorodzinny w Zalesiu Górnym (1)  Dom jednorodzinny w Dąbrowie Leśnej (1)  Dom jednorodzinny w Radości  Adaptacje Projektów Gotowych  2002 Kleszczowa  2007 kakowskiego  2007 maszynowa  2008 Orzeszkowej  1999 Mińsk  2006 Kuropatwy  1997 Gajlity  2009 Wirówka  2010 Faszcze  2004 Wnętrza  Indywidualne Projekty Domów Jednorodzinnych  Rozbudowy Domów Jednorodzinnych  Certyfikaty Energetyczne  Projekty Wnętrz  Inwentaryzacje  Konsultacje i Porady  Dla Deweloperów  Kontakt